2 kwi 2014

Reaktywacja na chwilę

Sporo czasu minęło od mojego ostatniego posta, ale też sporo się w moim życiu działo i nie zawsze miałam siłę, albo ochotę o tym pisać. Czasami przychodzi jednak taka chwila, gdzie zrobi lub dzieje się coś, czym człowiek chciałby podzielić się z całym światem i aż go energia rozpiera. Od kilku tygodni zaczęłam przygotowywać się na powitanie nowego członka naszej rodziny na świecie. Dlatego od jakiegoś czasu zbierałam pomysły na wystrój pokoju naszego maleństwa. Kilka z nich postanowiłam nawet własnoręcznie zrealizować. 

I tak powstała materiałowa girlanda z proporczykami na ścianę, łapacz snów wersja dziewczęca, poducha gwiazdka. W planach mam jeszcze ochraniacz na łóżeczko, karuzelę z gwiazdkami, kolejne poduchy, drewniane skrzynki do przechowywania małych skarbów, literkę W na blejtramie, itd. itp. Głównie są to projekty "szyciowe", ale i kilka "scrapowych" się znajdzie. Oczywiście koty we wszystkim mi dzielnie pomagają.
Gdybyście szukali sposobu na zawiązanie równo nitek w środku łapacza snów, to ja wspomogłam się tym tutkiem.


A z tych tkanin tildy zrobiłam to:


Ze względu na nasze koty i ich pazury znowu zdecydowaliśmy się na tańsze meble z Ikei, ale żeby nie było monotematycznie, to udało mi się kupić piękne gałeczki, które dodają im uroku. Zamiast nocnej lampki zdecydowałam się na zakup "cotton ball lights". Normalnie robi mi się tutaj powoli blog rękodzielniczo-wnętrzarski. Czas zabrać się za kolejną rzecz z mojej listy, a czasu coraz mniej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz